Çelik Jant
Mechanic
Polisaj Oto Lastik
Lastik Satış ve Değişimi

Lastik Satış ve Değişimi

Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Serdar Oto Lastik Satış ve Değişim Servisi olarak sürüş keyfinizin güvenli ve konforlu olamasını sağlayacak her türlü hizmeti size sunuyoruz.

 

Lastik Satış ve Değişim Servisi İle Hizmetinizdeyiz

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Görün

Roadside Assistance

Yol Yardımı

SERDAR OTO, aracınızın sorunsuz kullanmanızı sağlayacak Yol Yardımı deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Yol Yardımı hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

Lastik

Lastik Değişimi

Serdar Oto Lastik Satış ve Değişim Servisi olarak sürüş keyfinizin güvenli ve konforlu olaması için çalışıyoruz. Eski lastiklerin işinizi aksatmasına izin vermeyin. SERDAR OTO tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. 

Pressure Testing

Basınç Testi

SERDAR OTO araçlarınızın lastik basınçlarında düşüşlerin sebebini tespit ederek tüm lastik basınç sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve değiştirmek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Basınç Testi ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

Mechanic

Araç Muayenesi

Araç Muayenesi hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı SERDAR OTO uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.