Oto Fren Diski
Motor Bakımı
Oto Alt Bakım

Serdar Oto Filo Bakım Servisi

Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Serdar Oto Filo Bakım Servisi; tüm araç bakım ve onarım hizmetlerini, makul ve şeffaf fiyatlarla sunar. Serdar Oto , kurulduğundan beri İstanbul Avrupa yakasında motorlu araçlara servis hizmeti sağlamaktadır. Başarımızın temelinde, mümkün olan en iyi Otomobil Bakım Servisi hizmetlerini sunma hedefimiz yatıyor.

 

Filo Araçlarınıza Güvenli Servis Hizmeti Sunuyoruz

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Görün

Serdar Oto Filo Servisi, eksiksiz hizmet sunan profesyonel bir oto tamirhanesidir. Aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için çok çeşitli kaporta ve mekanik onarım hizmetlerinin yanı sıra temel bakım hizmetleri sunuyoruz. Yüksek eğitimli teknisyenlerimizin araç onarım sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olacağını ve aracınızı hızla teslim edeceğini garanti ediyoruz; çünkü biz müşterilerimizi memnun etmeyi iyi biliyoruz.

Motor

Mekanik Bakım

Yolda Kalmayın, Güvende Kalın!

Yoğun kullanımdaki filo araçları daha fazla yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. Serdar Oto Filo Bakım Servisi tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Filo Bakım Servisi ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

Hasar Onarımı

Orijinal Parça, Temiz İşçilik.

Yoğun trafikte sık kullanılan filo araçlarının hafif hasarlı kazları daha fazla olabilir. Kaskolu  Hasar Onarımı hizmetlerimizin süresi bizi diğer tamircilerden ayırır. Hemen arabanızı Serdar Oto Filo Servisi uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

collision repair
Paintless Dent Repair2

Boyasız Kaporta Düzeltme

Güvenle Çalışmaya Devam

SERDAR OTO, aracınızın orijinal görünümünü bozmadan Boyasız Kaporta Düzeltme deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Boyasız Kaporta Düzeltme hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

 Trafik Muayenesine Hazırlama

Kusursuz Araç Bakımı

Filo araçlarınızın düzenli bakımları yanında  trafik muayenesine hazırlanması için sunduğumuz Araç Muayenesi hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı SERDAR OTO uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

Mechanic
Mechanic's Garage

Periyodik Bakım Hizmeti

Güvenle Çalışmaya Devam

SERDAR OTO, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak Periyodik Bakım Hizmetine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Periyodik Bakım hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

Tam donanımlı bir tamirhane olan Serdar Oto Filo Servisi, aracınızın tüm tamir ihtiyaçlarını karşılar. Sorularınız mı var? Bize hemen ulaşın.