Kara Sedan yolda
Arabanın Kapısını Açma
Otomobil İçindeki Gelin
Araba satıcısı
Araç Panosu Görünümü
Araba Satış Bayiliği
Spor araba

Serdar Oto Araç Kiralama Servisi

Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Serdar Oto Ticaret ihtiyacınız olan her türlü KONFOR ve GÜVENLİĞİN fazlasına sahip. Bizden kiralayacağınız ürünlerin tamamı konforlu ve kaliteli markalardan seçilmiştir. Filo kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir veya bizzat denemek istiyorsanız vakit kaybetmeden galerimize uğrayabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Görün

Araç Panosu Görünümü

Günlük Araç Kiralama

Güvenli ve Konforlu Ulaşım İçin Bizi Seçin

Yoğun iş temponuzda bir yerden bir yere giderken  konforlu ve güvenli bir araç gibisi yoktur. Tüm araçlarımız yüksek konfor ve güvenlik özellikleri ile günlük araç ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Yeni bir araç kiralamak için hemen arayın.

Hatalık & Aylık Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama Hizmeti

Dönemlik araç ihtiyaçlarınız için Serdar Oto Araç Kiralama hizmetinden haftalık ya da aylık kiralama yaparak daha ekonomik koşullarda yararlanabilir, bu süre içerisinde bakımlı  araçlarımızla konforlu ve güvenli bir seyahat yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayın.

Araba anahtarları
düğün arabası

Şoförlü Gelin Arabası Kiralama

En Güzel Gününüze Özel Araç Kiralama

SERDAR OTO, en mutlu gününüzde konforlu ve güvenli araçları ile sizin yanınızda. Fotoğraf çekimleri, kuaför ve düğün salonuna ulaşım gibi ihtiyaçlarınız için deneyimli şoförleri ve konforlu araçları ile en mutlu gününüzü daha da güzelleştiriyor.

Panelvan Araç Kiralama

Grup Seyahatlerinizi Keyfe Dönüştürüyoruz.

İster küçük grupların şehir içi seyahatleri için, isterseniz seminer ve eğitime katılacak personelinizin transfer hizmetleri için konforlu ve güvenli Panelvan araçlarımızla şoförlü olarak hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi için bizi arayın.

Beyaz Minibüsler